da darin

Potřebuju pomoct. Koupil jsem si hru Call of Juarez 1 na steamu, ale při spouštění se hra nezapne

Potřebuju pomoct. Koupil jsem si hru Call of Juarez 1 na steamu, ale při spouštění se hra nezapne a ukazuje mi to Your Serial Number is incorrect. Please reinstall the Call of Juarez. Jinak už jsem to přeinstaloval několikrát a furt to samí. Pomůžete mi prosím??

Odpovědi
seraphico

Zkus jít podle tohoto návodu, mohlo by to pomoci, jinak kontaktovat podporu.

https://steam­community.com/ap­p/3020/discus­sions/0/17985298­72652908839/