hapiky

Potřebuje i Amor občas helfnout?

Četl jsem kdysi příběh z tramvajky, kdy se madlo (trubka) volně otáčela kolem svého uchycení. Na jedné straně se madla držel hoch, na druhé dívka. Uprostřed starší muž, který jakože zaujatě četl nějaký plakát a prudce škubnul či otočil onou trubkou, zvědav, co to s těmi dvěma udělá. Ona si byla jistá, že to udělal ten mladík, on si myslel, že to byla ona. Vystoupili na stejné stanici, seznámili se, myslím, že se i vzali. Po čase potkali onoho muže, který tou trubkou škubnul, a vesele se tím bavili. Samozřejmě že se přiznal, že to byl on.

Odpovědi
Kepler

Je známa spousta příběhů, kdy se v obou světových válkách raněný voják v lazaretu zamiloval do sestřičky a naopak. I šrapnel v zádeli může být k něčemu dobrý.

Edison

Štěstí (ani láska), neudělá nic jen tak… Vždy to chce aspoň ždibíček toho pošťouchnutí.