Terkabromkov

Potřebovala bych vědět pokud by mě pustili na koncert calina když mi není ještě 15 ale budu v doprovodu dospělé osoby?

Odpovědi
elkon

calina je co? A ptej se pořadatelů.

Filip84

A proč se ptáš tady?

Platné právo vstup dětem na koncerty, tedy pokud obsah koncertu nelze hodnotit jako obsah, ježto je způsobilý potenciálně ohrozit mravní výchovu mládeže, nezakazuje.

S ohledem na tu skutečnost, že jde o smluvní vztah, je vstup osob na koncert dispositivní, jestliže není diskriminační. Pořadatelé mohou mít rozličné dobré důvody, pro které vstup osobám pod ustanovený věk nepovolí.

Jediný způsob, jak to zjistit, je obrátit se na pořadatele koncertu. Tak: proveď!