Cvrčák

Posloucháte rádi svůj vlastní hlas? Líbí se vám vaše barva hlasu?

Nejlepší odpověď
Rokio

Můj hlas je takový obyčejný. Mám k němu neutrální vztah. Nikdo z okolí mi zatím neřekl, že by se mu nelíbil.

Další odpovědi
iceT

Ne, slyšela jsem se na několika nahrávkách v telefonu a moc se mi to nelíbilo. Ačkoliv druzí říkají, že mám hlas příjemný, mě se to moc nezdá.

elkon

Není důvod. Neřeším to.

Dochy

Ne. Dost mně překvapil, když jsem se slyšel z nahrávky. A… no… Tak jak se (ne)slyším sám je to o hodně příjemnější 😉

df

Mam s tim trochu problém, jelikož vim, že mám zvláštní hlas. I mi to již bylo sděleno.