DenisaHruba

Poradíte spolehlivého dopravce z Německa?

Ahoj všem, nevíte někdo, jakého spolehlivého dopravce zvolit pro odeslání balíčku z Německa do Česka? Známý mi posílal zásilku normálně přes německou poštu, ale balíček se ztratil a trvalo přes dva měsíce, než se včera opět vrátil ke známému. Během toho neustálé dopisování se společností o tom, kde se balík zrovna nachází – oni nevěděli, neochota odpovídat apod. Už jsme se smířili i s tím, že balík zkrátka nikdy nedostaneme. Německá pošta má hlavně velmi negativní recenze, že se toto stane 90% lidí. Naštěstí se balíček včera vrátil. Nevíte někdo, jakou společnost využít pro to, aby balíček konečně došel z Německa v pořádku do ČR? Opravdu chceme někoho spolehlivého. UPS, Fedex nebo někdo takový. Potřebujeme, aby nějaká společnost dojela ke známému na adresu, vyzvedla a dovezla do Česka. Něco podobného, jako je u nás PPL apod. Poradíte? Díky Denisa

Odpovědi
df

GLS, DPD

cappuccino

DHL – podivej se na jejich stranky

DenisaHruba

Super, moc děkuji všem. :)

DenisaHruba

df: A to normálně funguje, že si to GLS či DPD vyzvedne u známého a dovezou to sem? Já se v tom moc nevyznám upřímně.

df

Jo, přesně takhle to probíhá