Malvína

Co říkáte na přejmenování ruské zmrzliny?

Zatím se název “ruská” přelepuje samolepkou ukrajinské vlajky, ale od dubna má nést ofiko název jako ukrajinská.
Přijde mi to už opravdu přehnané, takové prdelkování k Ukrajině. Co bude další? Ruské vejce, ruská ruleta, …? A Mrazík asi bude sprostý film.

Co vy na to?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ruskou zmrzlinu a vejce jsem tady už taky zmínil. Ruská ruleta zůstává, jen se používají neřízené rakety a Rusové nikdy neví co trefí. A z Mrazíka bude teplouš.

Další odpovědi
Viktorie II.

Nemám, co bych řekla. Svět se zbláznil.
Ono to dopadne tak, že budou dvojjazyčné názvy obcí, měst, ulic a samozřejmě v ukrajinštině. Jako za Německa.

Ametyst

Vždyť jsme prodloužená ruka bruselu. Když ten na Rusy nedosáhne se svými regulacemi a nějakým přejmenováním. Třeba Rusům i přejmenujeme vod­ku.

df

Trapné a ubohé. Ať jdou ti ubožáci, kteři ty trapnosti vymýšlí, dělat oral zelenskemu, ktery to má všechno na svědomí.

Drap

Považuji to za nesmysl a předpokládám, že klesne i prodej.

zjentek

…Že ruské vejce by se mohlo nazývat ukrajinský zárodek života a k ukrajinské zmrzlině bych chtěl stručně vyjádřit toto: Bljať 🤢🤮

Než byla ruská zmrzlina ukrajinská, stále jsem kdesi v koutku duše doufal ve zdravý rozum českého člověka. A to i přes nedávné zkušenosti s virem kovidu. Ano, i přes to vše jsem kdesi hluboko uvnitř v rozum doufal. Proto díky Bidfood…

Tímto děkuji BIDCORP LIMITED a její „Global Bussines“ za důkladné pročištění náhledu. Díky, židové!

ten který je

Je to stejná blbost jako s čokoládou kofila.
https://www.frek­vence1.cz/clan­ky/zpravy/kofi­la-zmenila-obal-proc-ma-mourenin-nove-modrou-barvu-pleti.shtml

led

Pokiaľ viem volá sa to „moroženoje“ nie ruská zmzrlina, to je len prezývka.

da ny

Odborníci říkají, že je to „ppošetilé“
Čas ukáže, jak je nám toho loket..... ;/

mosoj

Ona se ještě dělá?

Arne1

„ruská“ zmrzlina je český nesmyslný název. Originální je „Slivočnoje moroženoje“ anebo „Plombir“. Takže přejmenovat „ruská“ na „ukrajinská“ je nahrazení jednoho nesmyslu druhým,

aliendrone

Inu nepřekvapuje mě to. Hrdinové „z poza plotu " musí ukázat, jak statečně bojují. To je pořád něco – začalo to růžovým tankem, pokud si pamatuji. Stejně by mě zajímalo, kde tihle "stateční“ byli před sametovou tragifraškou. Jo už vím – uvědoměle zuřivě tleskali na stranických schůzích. :(

Na druhou stranu je to ale i poučné – člověk alespoň pozná charakter celkem „lacino“, protože ten kdo je „hrdina, když nic nehrozí“ se VŽDY ukáže jako srábek a šmejd, když o něco jde. To je VELICE SPOLEHLIVÁ detekce. :)

_Bůh_

Co to je rusko?

Monnica

Ruskou bych si už nekoupila, ale Ukrajinskou si ráda dám.

Pavel Ost

Davová psychóza cílící na nenávistné a hloupé lidi.

Malvína

led a Arne1 – Šlo samozřejmě o změněný název na etiketě zmrzliny značky Prima. Naštěstí většina pochopila.

zjentek

Mosoj, ne, to už není ona. Jde o strašný šit, složením a chutí neněco zcela jiného, ale jmenuje se ruská zmrzlina. Konečně dostane příhodné jméno. A snad se někdy do krámů vrátí i ruská, až padnou korporace.

Malvína

Mosoj – Jistě. Jen už ne tak dobrá, jako tomu bývalo.