Avatar uživatele
Malvína

Co říkáte na přejmenování ruské zmrzliny?

Zatím se název “ruská” přelepuje samolepkou ukrajinské vlajky, ale od dubna má nést ofiko název jako ukrajinská.
Přijde mi to už opravdu přehnané, takové prdelkování k Ukrajině. Co bude další? Ruské vejce, ruská ruleta, …? A Mrazík asi bude sprostý film.

Co vy na to?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Kepler, aliendrone, Ametyst, Viktorie II. před 786 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ruskou zmrzlinu a vejce jsem tady už taky zmínil. Ruská ruleta zůstává, jen se používají neřízené rakety a Rusové nikdy neví co trefí. A z Mrazíka bude teplouš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Viktorie II.

Nemám, co bych řekla. Svět se zbláznil.
Ono to dopadne tak, že budou dvojjazyčné názvy obcí, měst, ulic a samozřejmě v ukrajinštině. Jako za Německa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Vždyť jsme prodloužená ruka bruselu. Když ten na Rusy nedosáhne se svými regulacemi a nějakým přejmenováním. Třeba Rusům i přejmenujeme vod­ku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Trapné a ubohé. Ať jdou ti ubožáci, kteři ty trapnosti vymýšlí, dělat oral zelenskemu, ktery to má všechno na svědomí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Považuji to za nesmysl a předpokládám, že klesne i prodej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

…Že ruské vejce by se mohlo nazývat ukrajinský zárodek života a k ukrajinské zmrzlině bych chtěl stručně vyjádřit toto: Bljať 🤢🤮

Než byla ruská zmrzlina ukrajinská, stále jsem kdesi v koutku duše doufal ve zdravý rozum českého člověka. A to i přes nedávné zkušenosti s virem kovidu. Ano, i přes to vše jsem kdesi hluboko uvnitř v rozum doufal. Proto díky Bidfood…

Tímto děkuji BIDCORP LIMITED a její „Global Bussines“ za důkladné pročištění náhledu. Díky, židové!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Je to stejná blbost jako s čokoládou kofila.
https://www.frek­vence1.cz/clan­ky/zpravy/kofi­la-zmenila-obal-proc-ma-mourenin-nove-modrou-barvu-pleti.shtml

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ viem volá sa to „moroženoje“ nie ruská zmzrlina, to je len prezývka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Odborníci říkají, že je to „ppošetilé“
Čas ukáže, jak je nám toho loket..... ;/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ona se ještě dělá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

„ruská“ zmrzlina je český nesmyslný název. Originální je „Slivočnoje moroženoje“ anebo „Plombir“. Takže přejmenovat „ruská“ na „ukrajinská“ je nahrazení jednoho nesmyslu druhým,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Inu nepřekvapuje mě to. Hrdinové „z poza plotu " musí ukázat, jak statečně bojují. To je pořád něco – začalo to růžovým tankem, pokud si pamatuji. Stejně by mě zajímalo, kde tihle "stateční“ byli před sametovou tragifraškou. Jo už vím – uvědoměle zuřivě tleskali na stranických schůzích. :(

Na druhou stranu je to ale i poučné – člověk alespoň pozná charakter celkem „lacino“, protože ten kdo je „hrdina, když nic nehrozí“ se VŽDY ukáže jako srábek a šmejd, když o něco jde. To je VELICE SPOLEHLIVÁ detekce. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Co to je rusko?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monnica

Ruskou bych si už nekoupila, ale Ukrajinskou si ráda dám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel Ost

Davová psychóza cílící na nenávistné a hloupé lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

led a Arne1 – Šlo samozřejmě o změněný název na etiketě zmrzliny značky Prima. Naštěstí většina pochopila.

Avatar uživatele
zjentek

Mosoj, ne, to už není ona. Jde o strašný šit, složením a chutí neněco zcela jiného, ale jmenuje se ruská zmrzlina. Konečně dostane příhodné jméno. A snad se někdy do krámů vrátí i ruská, až padnou korporace.

Avatar uživatele
Malvína

Mosoj – Jistě. Jen už ne tak dobrá, jako tomu bývalo.

Nový příspěvek