Avatar uživatele
Kepler

Poradíte mi s názvem rychlého stroje?

Vlastním motokolo s motorem Babetta, dosahující závratné rychlosti 55 km/h (změřil mě radar) a chci si nechat vyrobit samolepku na rám. Co se vám nejvíc líbí?

foto: vlastní

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone, Michala11 před 1857 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

jiný návrh

Kulový blesk.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

jiný návrh

Je to dětinské. Takovou hloupostí se zabývat.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

jiný návrh

Napadá mne Starbike, Starbabett, Kepler- rocket , atd.
Podle fotky mám pocit, že je to focené kousek od pošty na sídlišti, ale ještě se podívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

jiný návrh

Třeba: „Beta star“, „Beta arrow“, „Beta super“, „Babinka“, „Babina“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Millenium Falcon

😁 tohle rozhodně pobaví

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

jiný návrh

Keplere, pro tebe všechno! ;) :D
Co takhle „Harley Babettson“ ? :D :D :D

A nech to ekvivalentně zpodobnit! > https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/d/de/Har­ley-Davidson_logo­.svg/1200px-Harley-Davidson_logo­.svg.png

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jiný návrh

Hm, mně by na stroj z obrázku seděla „Bakolletta“. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vrza

jiný návrh

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

aliene, ty bejku, teď si mě fakt dostal! To vůbec není špatný nápad. Akorát, že se to logo nevejde na rám. Nevadí, přelepím ten trapný nápis ČTZ. Dík za vzor, zadám to výrobci. 🙂

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

ČTZ na nádrži.

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ještě jsem si vzpomněl, že můj synáček měl hondu, kde nápis kretivně přetvořil na KUNDA. Že mně neinspiroval…

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

NZ! Aliendrone > nemožné ihned, zázraky do tří dnů! ;) :D

BTW – pokud bys chtěl jít v synátorových šlépějích… (jako dobrý, bez cavyků rovnou k věci), ale mysli na svoji důstojnost a zkus něco „sofistikovaněj­šího“, např. > https://yt3.ggpht­.com/a-/AAuE7mBsEHf6YD­zKnFtc58PQPR01nT55BVdAj7­xJ1A=s900-mo-c-c0xffffffff-rj-k-no ;) :D :D

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, tu starou fotku rally finské znám, docela prča. Já bych tam musel mít Kleknakolen. A nevypíchni si oko.

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dubraro

1/ Že se to dokáže rozjet padesátkou … dobrý jako, ale má to taky brzdy, které by to dokázaly z té padesátky zastavit?
2/ Pro takovou přestavbu bych volil robustnější rám. Tohle je dámské kolo s nosností tuším 70 kg.
3/ Když se na ten stroj dívám, tak se mi vnucuje myšlenka, že se brzy budeme skládat Keplerovi na věnec.
4/ Vzpomínám si na laureáta Darwinovy ceny, který namontoval na osobní auto raketový motor.

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Bez obav. Je to tovární výroba komplet, kdysi se toho udělalo jen asi 700 ks, už si nepamatuju kde. Brzdy: vzadu torpédo, vpředu dvoučinná čelisťová. Když za to vezmu, stojím skoro na fleku. V pohodě jezdím i s dvacetikilovým nákupem, takže robustnost asi OK. Původně to mělo splňovat parametry pro motokola bez nutnosti řidičáku: výkon 1 kW max. a rychlost do 25 km/h. To měl zajišťovat karburátor Jikov po restrikci ve formě menšího difuzoru. Já tam dal origoš italský DellOrto… Jezdí to rychleji než Babetta, protože má menší jízdní odpory. A to jsem ještě nedal třecí váleček o trochu většího průměru, cítím, že to má ještě rezervu. Průměrná spotřeba: 0,50 Kč/km.

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Millenium Falcon to vystihuje skvěle, zrezlý krám s dávno prošlou zárukou zato ale s abnormálně vytuněným pohonem, kterým můžeš předjíždět i elektrokola impéria 🙂

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, mně se to taky líbí nejvíc. Pak ještě uvažuju nad Babčou. Ne všichni mají smysl pro humor – tak jako ten trabantista, co měl na zadním okně: „MÝM DRUHÝM AUTEM JE BMW!“

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

elkon: viš, co je to recese?

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek