Fhrek

Popravdě.. získali jste něco tím, že tady trávíte tolik času?

Pamatujete si odpověď na vaši 9. otázku? Tak schválně.. jak zněla a jaká byla odpověď?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Spoustu informací, zamyslela jsem se nad tím, co by mě mnohdy ani nenapadlo, zasmála jsem se hodně krát a parádně, rozčílila jsem se mockrát nad mazalem a politovala ho.
A to nejdůležitější 🙂 poznala jsem pár moc fajn lidiček, kterých si vážím nejen pro jejich vědomosti, ale především pro jejich lidskost. 🙂
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-dat-do-koupelny-misto-obkladacek

moje devátá otázka:-)) na co si je pamatovat, kuknu do historie, a vím:-))

Další odpovědi
badisko

Nepamatuji proc bych to delal.. problem jsem vyresil pokud to byla 3 nebo 8 ..to je fuk …ja zase tolik tech otazek nemam …
Spise radim (odpovidam) ale porad se je co ucit …ono neni zde byt a davat otazky nadivoko …ja se treba vyznam v Pc ..tak radim v IT poradne …a umim pomoct …
Takze pokud se ptas co jsem tim ziskal Ja …tak dobry pocit ze jsem nemomu mohl pomoct …navic tady poznas opravdu super lidi a rozsiris si vedomosti …

Doplňuji:
Ale jinak se to da dohledat … koukej zde …tohle je moje 9 otazka … >> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zuby-moudrosti

Lamalam

Devátou otázku jsem ještě nepoložila.

mosoj

Prosím, jak si přeješ.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsou-koagulanty
Doplňuji:
Jak vidíš, naštval jsem pár neobjektivních li­dí.

marci1

Snažíme se něco nového dozvědět, naučit se, něco popřípadě někomu poradit. Snažíme se podle svých schopností a možností. Je jen škoda, že někteří tohoto zneužívají tím způsobem, že schválně „trollují“, schválně pokládají otázky s pravopisnými hrubkami, ale opravdu se ochuzují o to, aby jim někdo odpověděl a rozšířil jim jim obzory poznání. Promiň, že to zní tak „mentorsky“, ale myslím si, že je to velká škoda. Je tu tolik chytrých lidí, kteří mohou velmi erudovaně poradit ostatním. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ridite-se-heslem-co-nemohu-ovlivnit-tim-se-nestresuji

jáára

eště sem se na nic neptal. a získal sem tak max. vlka. auuuuuuuuuu

cochee

Já to mám jako lamalam: devět otázek ode mě zdaleka nepadlo. A jinak je to zde výborný prostředek k prokrastinaci 😉

badisko

A toto neni jedina poradna kde pusobim …mnoho zdejsich uzivatelu take je na vedlejsich poradnach …
Proste a jasne mame co nabidnout… tak proc se nepodelit s ostatnimi …ti zase obohati nas svymi vedomostmi a nazory …
Kcemu mame mozek a vedomosti ..kdyz je nepouzivame na pomoc druhym lidem?…

marci1

Ad jáára : Ještě ses nezeptal, ale máš téměř 50 % užitečných odpovědí. Hodně tázajícím jsi pomohl ! 🙂