JáJsemKarel!

Pomůžete mi s „logickou“ hádankou?

Najdete v následující rovnici jméno zvířete?

1000 + N500E

Jediné co mě napadlo, byla CHOBOTNICE, ale to zas tak moc nesedí. Je tato hádanka vůbec „logická“?

Odpovědi
Kazatel

Mandelinka, ale to zadání máš špatně, správně je 1000 + N500E___

A o tom, jestli je to zvíře by se dalo diskutovat, viděl bych to spíš na hmyz (pokud i ten je zvěř).

marci1

Mandelinka? 🙂

agentpv

česky, anglicky, latinsky? Kdyby to bylo na lince tak MANDELINKA

M a N D E ? + linka
M a N L nic E?

Klaproth

Není logická, máš to blbě.