annas

Pomsta je krutá…

Byl jeden muž, který nenáviděl kočku své ženy, a proto se rozhodl, že nejlepší bude, když se kočka ztratí. Dá ji tedy do kufru a odveze v autě 20 ulic od domu, tam ji vyhodí z auta a klidně jede domů.

Když se vrátí, kočka spokojeně sedí před dveřmi svého domu.

Nervózní manžel tedy zopakuje operaci, ale tentokrát ji odveze 40 ulic od domova. Po návratu domů kočka opět sedí u dveří.

To už do manžela vlítlo tisíc čertů, chytí kočku a veze ji 10 ulic vpravo, dalších 15 ulic rovně a 12 ulic doleva a potom 35 ulic na sever, vyhodí kočku a volá: „Sbohem, ty hnusná kočko!!!“

O pět minut později muž telefonuje manželce: " Miláčku, je kočka doma?„
“ Ano, právě přišla, proč miláčku?„
“ Dej mi tu kočku k telefonu...­....ztratil jsem se!"

Nejlepší odpověď
poa.li

Kočka málokdy udělá, co od ní očekáváme. Muž se pomstil sám sobě.