Tíšek99

pomoc........­............

Pomoc,
Snažím se být vegetarián, ale když máme oběd tak máme často kuřecí maso,Máma mě málem střískala,když jsem řekl že to maso nechci jíst.co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

a proč chceš být vegetarián?

Další odpovědi
tom004

Souhlasím s mamkou.Nevím sice kolik Ti je,ale tělo,které roste potřebuje ke svému vývinu všechny složky potravy.Tak se snaž,aby si „dobře narostl“,a až budeš dospělý a postaráš se sám o sebe,nemusíš jíst třeba vůbec.

bolak

„když si uvědomuju že jím zdechlinu?“ – to je dobrá věta :) kdes ji vyčet?

kdybys byl alergickej na nějakou látku kterou maso obsahuje, nebo kdyby ho tvoje tělo neumělo zužitkovat nebo kdyby se ti z něho dělalo šoufl, to jsou dobrý důvody nejíst maso, ale jen tak pro nic zanic?

k čemu je to dobrý? já bych dokonce řekl, (jelikož ses nezmínil o opaku) že ti maso dokonce chutná a když máš na něco chuť, znamená to že si to tělo žádá, což znamená že to i potřebuje, stejně jako když máš žízeň, takže já říkám žer maso dokuď můžeš ..zdechlina nezdechlina.

Dneska chceš bejt vegetarián, zejtra budeš chtít bejt vegan a pozejtří třeba vegeťák.

briketka10

vegetariánka nejsem, ale znám lidi co jsou a maso nejedí, bílkoviny v něm obsažené najdou i jinde, minerály a stopové prvky taky, možná jsou zdravější než lidé co se krmí jen masem, omáčkami a knedlíkama..

DaiWoman

Maso obsahuje železo a bílkoviny a to je důležité pro tvůj život takže souhlasím s mamkou ale jak chceš ty mě to je vlastně úpleně jedno kdo je vegetarián!! ale je to pravda

Tíšek99

Pro: ajťák
Je mi docela líto těch zvířat a navíc, když si uvědomuju že jím zdechlinu....­..............

anonym

ty nejíš zdechlinu, vlci jedí zdechliny, ty jíž akorát mrtvé zvíře a kdyby to zvíře mělo na výběr tak sní tebe :P

v jedenácti letech může být ještě smrtelné nejíst nic organického a pokud nebudeš jíst maso, tak nebudeš tak dobře nabírat svalovou hmotu a budeš náchylnější na nemoci.
Měl jsem v tvých letech naprostou nechuť k masu, pokud sem např. snědl rybu tak sem se málem pozvracel a to je důvod proč nejíst maso :)