Avatar uživatele
Tíšek99

pomoc........­............

Pomoc,
Snažím se být vegetarián, ale když máme oběd tak máme často kuřecí maso,Máma mě málem střískala,když jsem řekl že to maso nechci jíst.co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Meropa před 4534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

a proč chceš být vegetarián?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Souhlasím s mamkou.Nevím sice kolik Ti je,ale tělo,které roste potřebuje ke svému vývinu všechny složky potravy.Tak se snaž,aby si „dobře narostl“,a až budeš dospělý a postaráš se sám o sebe,nemusíš jíst třeba vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

„když si uvědomuju že jím zdechlinu?“ – to je dobrá věta :) kdes ji vyčet?

kdybys byl alergickej na nějakou látku kterou maso obsahuje, nebo kdyby ho tvoje tělo neumělo zužitkovat nebo kdyby se ti z něho dělalo šoufl, to jsou dobrý důvody nejíst maso, ale jen tak pro nic zanic?

k čemu je to dobrý? já bych dokonce řekl, (jelikož ses nezmínil o opaku) že ti maso dokonce chutná a když máš na něco chuť, znamená to že si to tělo žádá, což znamená že to i potřebuje, stejně jako když máš žízeň, takže já říkám žer maso dokuď můžeš ..zdechlina nezdechlina.

Dneska chceš bejt vegetarián, zejtra budeš chtít bejt vegan a pozejtří třeba vegeťák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

vegetariánka nejsem, ale znám lidi co jsou a maso nejedí, bílkoviny v něm obsažené najdou i jinde, minerály a stopové prvky taky, možná jsou zdravější než lidé co se krmí jen masem, omáčkami a knedlíkama..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DaiWoman

Maso obsahuje železo a bílkoviny a to je důležité pro tvůj život takže souhlasím s mamkou ale jak chceš ty mě to je vlastně úpleně jedno kdo je vegetarián!! ale je to pravda

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tíšek99

Pro: ajťák
Je mi docela líto těch zvířat a navíc, když si uvědomuju že jím zdechlinu....­..............

před 4534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ty nejíš zdechlinu, vlci jedí zdechliny, ty jíž akorát mrtvé zvíře a kdyby to zvíře mělo na výběr tak sní tebe :P

v jedenácti letech může být ještě smrtelné nejíst nic organického a pokud nebudeš jíst maso, tak nebudeš tak dobře nabírat svalovou hmotu a budeš náchylnější na nemoci.
Měl jsem v tvých letech naprostou nechuť k masu, pokud sem např. snědl rybu tak sem se málem pozvracel a to je důvod proč nejíst maso :)

před 4534 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek