Avatar uživatele
zjentek

Pokud při zahr. grilování maso na ohni potřu tekutým kouřem, bude ve výsledku chuťově jako grilované, nebo jako uzené?

Neví kdos, jak bude chutnat takový maso?

Já si to argentinský hovězí samožřejmě zkusím i klasicky, čili pouze na teplým kouří bez tekutýho a pak zkusím totéž s tím, že v tom stoupajícím teplým budu to šťavnatý maso mazat mokrým kouřem, protože to nechápu, chci přijít věci na kloub a proto se i ptám. Snažím se pochopit význam. Neznáte jej někdo dopředu? Třeba jakým výsledkem skončí, když stařené hovězí na steaky těsně před vložením na gril potřu tekutým kouřem a pak nechám grilovat ty tři minutky z každý strany a tři min. vydechnout. Mě doba strašně předbíhá, spoustě věcem nerozumím. Tak třeba proč je v BBQ omáčce tekotý kouř atd., zkrátka vše okolo zahradního grilování na skutečném, pravém ohni. ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2087 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

kurňa, nech už těch otázek vo uzení, musel jsem kvůli tobě zatopit v udírně, to se nedá číst, když u toho ještě slintáš blahem …

před 2087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

;D;D;D

před 2086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Já si odpovím sám, protože na mě se tady prdí. Myslím si, že maso, natřený kouřem, nebude chutnat jako grilovaný masíčko pěkně na ohni, čímž chtlo tu specifickou chuť kouže, ale bude chutnat jako uzené a steak s příchutí klobásoslaniny asi bude pěkný blivajs, takže opatrně s tekutým kouřem, Tak, a mám to. Díky.

před 2086 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek