zjentek

Pokud někomu ve spánku na hlavu nasunu MW, spustím na 2min. ohřev a pak troubu sundám a zlikviduji, přijde na to pitva?

Prokáže pitva jednoznačně, jak dotyčný ve spánku zemřel? Včetně té trouby?

(Berte prosím také v potaz že jsou tady taky třeba emzáci a podobné jevy a události.)

Odpovědi
Darcy

zjenťo tvl to je na BAN.. 🙈😔 já jsem tady veverka kecka a píšu na té mé zoufalé PNce asi fakt na všechno co se tu mihne, ale tohle..

aliendrone

Těžko říci. Pokud bude mít na tlamě otlačené logo Samsungu, MOHLO by to někomu přijít podezřelé. ;) :D :D

Darcy

„tož toto je památná diskuza“ 😂 admin to tu osekal rudě 👌🏻

zjentek

Veverko, co se dá dělat 🙊⚰

Darcy

si si upletl na sebe bič..
vůl se ti teď vkrade do domu, uspí Vás práškama, nasune MV na hlavu tvojí staré/mladé a svede vinu za vraždu na tebe, protože tu píšeš takové blbiny 😂😂
A pak – pak půjde koupit akcie a dát si to své víno z krabice – sorry, z lednice 🙈😂
a bude tu „přispívat“ už jenom on.. 🙄

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

Darcy

Příspěvek smazán administrátorem.

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

Darcy

Příspěvek smazán administrátorem.

Darcy

😂 😂 vždy pobavíš..