Pokud někomu řeknu nějaký vtip,…

…,veselou historku a ten se směje,tak to není,podle některých z vás,darování špetky humoru ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě že je. I každá vtipná narážka či gesto je kouswíčkem humoru. A když se takových věcí sejde více, tak je aspoň veselo. Bohužel, někteří jedinci, naštěstí jich neni mnoho, jsou vůči humoru snad imuní

Další odpovědi
anonym

Barbakane, umět někomu vykouzlit na rtech i pouhé pousmání je dar. Netrap se tím, že Tvou špetku humoru tu někdo opět vykazuje do nepochopitelných hranic tuhosti, rozmrzelosti a rádoby „zákonnosti“. Pro život jako takový zákony třeba nejsou, ty si jen na sebe „upletli lidé, aby spolu dokázali komunikovat. Jenže ani tak to vždy nejde.
Bude pro Tebe lépe přestat se kvůli tomu rozčilovat. Boj s lidskou omezeností a hloupostí je marný a ono je nakonec daleko lepší se s tím naučit žít. Lidi nepředěláš. Buď tak hodný, nepředělávej hlavně sám sebe. Nerozčiluj se nad reakcemi škarohlídů.
A na Tvou otázku je odpověď jasná: "Nekoukej darovanému koni na zuby!!!“
Dar jako takový se má přijímat a ne zkoumat ze všech stran. Takoví psychotici snad přece jen být nemusíme a trochu slušnosti, jak v takových případech reagovat, bychom postrádat neměli. Jenom to vydrž.

anonym

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-snc6/224489_1­0151209719747980_1904606­465_n.jpg

anonym

ocko,já se ale nerozčiluji,kdyby ano,praskne mi cévka a bylo by po ptákách.

anonym

barbakane, tak na to mysli, a když Ti tu někdo napíše něco dost „pod pás“ (jak tu bývá častým zvykem), tak mysli na tu cévku a taky na ty, kterým bys tu chyběl. Pauzu už sis udělal, takže počítám s tím, že teď už podobné výpadky mít nebudeš. Drž se.

anonym

Ocko,odpovím citátem:Demokracie slušné lidi omezuje a neslušným dává možnost svobodně projevit svoji neurvalost.

anonym

S tím souhlasím na 100%. Nejspíš to bude tím, že si spousta lidí plete demokracii s čímkoliv jiným.