zjentek

Pokud někdo nedokáže přemýšlet určitým způsobem, nedokáže taktéž pochopit, že někteří tímto způsobem běžně přemýšlejí?

Pravda, nebo lež?

Odpovědi
aliendrone

Jak to s tím „pochopením“ myslíš? Já třeba dokáži akceptovat, že někdo myslí JINAK než já, to pro mě není nic nového a ani těžkého. NESKUTEČNÁ FUŠKA začne teprve tehdy, když se snažíš pochopit JAK dotyční myslí. Případně ČÍM! V tom jsem zatím NEUSPĚL. 😉 😁 😁

zjentek

Aliene, pecka!