zjentek

Pokud má člověk večer pořád chuť na sladké, je to předzvěst nějaké nemoci?

Mě totiž děsí množství sladkého, které během dne spořádám a pořád jsem strašně v pohodě (zaklepu, no není tu klapací smajl, tak klep klep). To se přece musí projevit. A nic…

@elkon: Bohužel nezná, bo k němu nechodím.

Nejlepší odpověď
elkon

Zeptej se svého lékaře, ten zná tvojí tělesnou schránku nejlépe a ví co se s tělem děje.

Další odpovědi
cappuccino

Clovek obcas chut na sladke ma. Bud ji muzes zahnat horkou cokoladou s vysokym obsahem kakaa, anebo si udelej citronadu a chut te prejde.
Mozna je taky treba doplnit nektere mineraly. Znas Schindeleho mineraly? Doporucuji vyzkouset.

paul1

Mívám i já, ale u mne je to asi stářím, protože nějaké zdravotní problémy nemám, ani mi nic nenašli.

Zdroj: https://aktin.cz/7-duvodu-proc-mate-nekoncici-chut-na-sladke#:~:tex­t=7%20nej%C4%8Das­t%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD­ch%20d%C5%AFvod%C5%AF%20­chut%C3%AD%20na%20slad­k%C3%A9%201%201­.,Jste%20%C5%BE­ena%20a%20hor­mony%20nad%20v­%C3%A1mi%20dr%C5%BE%C3%A­D%20moc

aliendrone

Může to být příznak onemocnění, pochopitelně. Třeba u bulimie je to běžné. Možná jsi nakažen mirkobem Bulimiobacillus zjentkiosis a pak je třeba předepsat okamžitě ANTIBLIOTIKA a další postupy, které určí LÉKAŘ. ;) :D :D

marci1

Může být, ale nemusí. Pro jistotu bych si změřila hladinu cukru v krvi. 🙂
Pro „mlsaly“ doporučuji:
španělské sušenky Gullón Fibre Biscuits Sugar Free.
Oplatky s velmi kvalitními sladidly, bez přidaného cukru, které mají vysoký obsah vlákniny. Jsou jako skvělá svačinka pro ty, kteří si chtějí pochutnat, ale přitom se i zdravěji stravovat a také snížit příjem cukru. 🙂
https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/gu­llon-fibre-biscuits-sugar-free-170-g/

zjentek

Aliene 😄, u mě je to spíš taková sweetlimie 🙂

zjentek

Paul1, něco na tom bude, asi mně chybí vše o čem píší.

zjentek

Cappuccino, tak jsem mrkl na netu a to je teda palba, ty minerály.

cappuccino

zjentek: palba to je, ale je to pro tvoje zdravi!! Do koho jineho bys mel investovat, kdyz ne do sebe!