Lucyfer

Podstoupila „major Houlihenová“ nějaký zákrok obličeje během natáčení M.A.S.H.?

Sledujeme ten seriál od prvního dílu a mně i příteli se zdá, že se jí ten obličej nějak mění. Zkoumám, jestli za to nemůže styl líčení nebo úprava vlasů, pokud v tom ovšem nemá prsty nějaký botox, plastika.

Odpovědi
elkon

To je běžné, že při dlouhodobém seriálu se i některé postavy trochu změní. U žen to bývá více vidět.

marci1

Zřejmě ano. 🙂
Jaké přesně operace má „Šťabajzna“ za sebou, se neví. Jejich výsledek je ale v hereččině tváří jasně patrný a nutno podotknout, že ne v příliš pozitivním smyslu. Mnohé spekulace například naznačují, že je velmi pravděpodobné nadměrné užívání botoxu. Loni totiž hereččiny tváře působily velmi nepřirozeně, otekle a nafoukle. Mimika navíc byla značně strnulá.
Dalším zákrokem, o kterém jsou lidé přesvědčení, že ho podstoupila, je facelift obličeje. Zprvu jí zákrok pomohl skutečně vypadat o trochu mladší, Loretta to ovšem opět přehnala a nakonec kůže na její tváři vypadala podivně napnutá, skoro až k prasknutí. V neposlední řadě jsou na Switové patrné i výplně rtů… A ani ony se bohužel tak úplně nepovedly.
Posuďte sami! Na aktuální fotky i snímky z dob hereččiny největší slávy se můžete podívat v naší galerii.
https://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-svetove-celebrity/727413/st­abajzna-z-m-a-s-he-slavi-85-plastikami-si-znicila-krasu.html