Avatar uživatele
anonym

Podle čeho si vybíráte toaletní papír?

Proč zrovna tato otázka ? Protože,poslední dobou to tu je k h…u!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, iceT, Alesh, Katusa, bolak, briketka10, anonym před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

jiná odpověď.

Doplňuji:
Jednou sem viděl v restauraci takový prima papírový ubrousky, velký, jemný, ptal sem se servírky ke se to dá sehnat, poradila mi obchod. Ptala se mě jestli pořádám nějakou oslavu, tak sem se raději jen pousmál a kejvnul. :)

Je to fakt bezvadná věc, role má asi 4 kila, takže to vydrží pro celou rodinu tak na půl roku. Navíc to člověk nemusí nijak šmodrchat v ruce, protože jeden „utržek“ má 20×25 cm. Akorát se musím hlídat v krámě, už jenou sem se totiž přeřek a ptal se prodavačky na anální ubrousky, jak tomu doma normálně říkáme.

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

... vrstev

Doplňuji:
pod dvě nejdu

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

jiná odpověď.

Podle vrstev (min. 2, jedna vrstva mi dře zadnici) a poměru cena/výkon. Někdy je krásně vidět, jak na první pohled levný papír je namotán na roli volně a že tedy ta role nemá takovou délku papíru jako třeba role o pár korun dražší, ale zase je nahusto namotaná. Jsou to takové ty klasické klamavé triky výrobců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

... vrstev

podle toho, jak ho zmáčknu…pokud se při stisku dostanu na polovinu objemu..tak to nebrat, i když je levný, protože vlastně vůbec levný není…a tohle dělají hlavně jednovrstvé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

... vrstev

Toaleťák, zrovna tak jako papírové kapesníky vybírám hlavně podle vrstev a to z ryze praktických důvodů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

podle ceny

Dřív jsem vybírala podle barvy, vzoru a vrstev, časem mi došlo, že je to vyhazování peněz a vybírám pouze podle ceny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

jiná odpověď.

Doplňuji:
Obvykle takový ten hustě namotaný. I když je dražší, je ho v roli mnohem víc než toho laciného.

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
demenceee

podle ceny

Doplňuji:
obvykle podle ceny, příjde mi pitomé si koiupovat toaleták za 50 kč když se s ní stejně utřu a vyhodím ho do záchoda. Zbytečné vyhazování peněz :D

Upravil/a: demenceee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

podle ceny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

... barvy a vzoru

Doplňuji:
když jsem tam déle, tak se bavím vzorem a fantazií

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

jiná odpověď.

Podle toho, jak nutně doma dochází zásoby, co zrovna mají v obchodu, kolik stojí a jak je velké balení, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

... vrstev

Doplňuji:
2 ks 3vrstvého udělá lepší službu než 3ks 2vrstvého. Je pevnější a je daleko nižší spotřeba.

Upravil/a: Lyn

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď.

Doplňuji:
Žiji na vesnici, tak máme na výběr asi ze tří druhů, což je celkem dost. Nejčastěji beru nejdražší balení po čtyřech kusech.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

podle ceny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

... vrstev

podle vrstev,barvy,vuně a když je ve slevě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
natybubu

podle ceny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krum

jiná odpověď.

Doplňuji:
Aby ho bylo hodně!

Upravil/a: krum

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toga

podle ceny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

jiná odpověď.

Podle toho jestli to je lopuch a nebo ostřice. Římani měli mořské houby které si po použití vyprali. A neměli takové starosti jako máme dneska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

... vrstev

a podle těsnosti namotání na ruličku a beru nejraději 3-vrstvý, ten se tak netrhá jako 2-vrstvý

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

demenceee: tak ho nevyhazuj, není to škoda peněz?

před 4234 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

🙂

před 4233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek