Fun-Tomas

Nevíte, zda při jízdě autem v cizině se děkuje výstražnými světly za určitá upozornění?

Zdravím, byl jsem v zahraničí autem – Německo, Nizozemsko, Švýcarsko, Polsko. A přijde mi, že poděkování výstražnými dělají snad jen Češi. Máte nějaké zkušenosti, jak takto děkuji či se omlouvají v zahraničí? Abych nebyl příště za exota :)

Původní netoázka
Poděkování či omluva výstražnými v zahraničí

Odpovědi
huxa

Přímo zkušenosti nemám, ovšem už jsem na více videích viděl (třeba z Francie), že je také používají k děkování.