huxa

Pocítili jste někdy syndrom vyhoření? Kdy? Jak jste se s ním vypořádali?

K otázce mě dovedla jedna předchozí, snad mě nikdo nenatchne ze sbírání bodů, hodně mě zajímají vaše odpovědí, resp. příběhy.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Syn­drom_vyho%C5%99en%C­3%AD

Nejlepší odpověď
Pájo

Určitě tě NENADCHNE, že sem dám odkaz na svoji otázku…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prozil-jste-si-nekdo-na-vlastni-kuzi-syndrom-vyhoreni
ale jsou v ní už i ty příběhy a ze sbírání bodů, nechť tě NAŘKNE už klidně někdo jiný…

Další odpovědi
zjentek

vždy, když braník deří do klábosnice ..ale vypořádávám se s tím dobře ,)

PL4YM4T3S

Jo, prožil jsem něco podobného, resp. mírnější stavy prožívám jako obchodník poměrně často. Je to přesně ten stav, kdy mám pocit, že mě nic nebaví, že se mi nic nedaří, že neexistuje žádné východisko z dané situace. Lehčí stavy se samy po čase vstřebají, těžší vyžadují razantnější řešení. Takový stav jsem zažil jen jednou a podstatným způsobem mi pomohla dvouměsíční dovolená a nová práce, kde jsem se zbavil všech faktorů, které ve mně tyhle stavy vyvolávaly. Bohužel asi neexistuje jednoduchá odpověď na tyhle otázky, možná snad „Get over it, bro.“

Viki super

No jasně je smutné vidět vyhořený barák
vyhořel když jsem byla na zahradě
né můj barák ale sousedův
nemyslela jsem na to pak to přešlo