Rocker

Po výpadku el.proudu mi nejde boiler.Čím to může být?

Nechce se mi hned volat instalatéra,třeba bych to zvládnul sám.
Doplňuji:
Voda do něj jde,jistič je nahozený.Typoval bych to na el.závadu.

Nejlepší odpověď
mosoj

Málo informací. Máte ho na nízkou sazbu?
Jde proud při zapnutí nízké sazby až do boileru ? Pokud toto nebudete vědět nelze ani pořádně spekulovat. Závada může být na spínání nízké sazby nebo v boileru.

Další odpovědi
tom004

Pochybuji,že dá nějak seriózně poradit.Té otázce chybí základní informace.Bojler nejde -protože do něj netečete voda,práce pro instalatéra,–protože není pod napětím,práce pro elektrikáře.Nebo to lépe popiš.U el.,může být jenom vypadlý jistič.

rtepp

Řekl bych elektrikáře.

Kric.ouwner

Hele měl jsem ten samí problém tak půl roku z5 na 250L boileru , a bylo to tím že jak se nahodily jističe zpátky tak se spálila spirála ( co ohřívá vodu ) tak zkuste zde , jestli máte šikovného muže syna nebo kamaráda , tak vám to vymění jak nic…

zbynekplzen

U mě se po výpadku proudu stane ,že není sepnutý stykač ,který je ovládán noční sazbou ,ale mohlo by to zpět najet ,při dalším sepnutí dle spínaných časů u elektráren , druhá varianta je , že se seknul stykač , a poslední možnost je spálená topná spirála …