alopuk22

Co udělat s bojlerem, když vypnu vodu?

Chystám se na 14 dní opustit byt. Když vypnu hlavní přívod vody do svého bytu, co mám udělat s bojlerem? Stačí snížit teplotu, na kterou ohřívá vodu?

Odpovědi
Drap

Pokud nehrozí zamrznutí, stačí vypnout. Pokud budeš mimo obydlí, nebudeš tam potřebovat ani méně teplou vodu.

nyjono

Ano, stačí.
Někdo, pro jistotu, vypíná přívod el.energie (jistič nebo vytáhne zástrčku ze zásuvky).

Midoc

Když vypněte vodu na 14 dní, je dobré vypnout pro jistotu vypnout i přívod el. energie jističem.

cukrar

Já to pravidelně dělám tak, že snížim teplotu na minimum.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.