panenka

Potíže s bojlerem

Dobrý večer dnes jsem měla doma opraváře na bojler vyměnil mi termostat a řekl mi že už by měl bojler jít,protože ho mám na noční proud tak jsem si počkala až nám ho zapnou,a šla jsem bojler zkontrolovat a zjistila jsem že mi kontrolka nesvítí a nejde můžete mi prosím poradit co dělat aby mi šel děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nerad ti radím takto, protože zásah do elektrických zařízení laikům je zapovězen, ale přesto vyzkoušej alespoň jednu věc.
Jde vůbec do bojleru elektrika?
Vezmi si šroubovák a zkoušečku, odšroubuj víčko vypínače, který by měl u bojleru být a změř, jestli tam jde proud.
Pokud ano, hledal bych dál v bojleru, ale to je složitější. Pokud tam proud nejde, tak asi energetika nepřepnula noční proud.
Taky je možné, že bojler jde, jen kontrolka je nemocná a nesvítí.