Avatar uživatele
Kelt

Po jakém jídle chňapnete takhle navečer, když otevřete ledničku, spižírnu?

Znáte ten pocit? Večer dostanete chuť na něco, nějakou jednohubku. Doma máte třeba ovoce, jablka, pomeranče, banány. Nějaké pití, potom nějaké sušenky, cereálie, sladkosti. Případně kousek salámu, šunky, sýrové plátky atd. Víc mne nenapadá. Po čem sáhnete nejdříve (ale můžete dát i to, co jsem neuvedl)? Případně se chystáte ráno do obchodu, ale chcete něco na nastartování. Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Malvína před 1524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Domácí pannini, tousty, ovesnou kaši, přiznám se, že někdy nepohrdnu ani chipsy, dále různé saláty, domácí pomazánka z tvarohu na topinky, tmavý chléb s máslem a řeřichou, šunkou od kosti, dobrým sýrem… je toho spousta, není to ale náročné. Jak to má člověk v lednici, jde to šup šup. Jídlo je pro mne požitek, pokaždé si jej musím udělat s láskou a potěšením, poté náležitě vychutnat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Slané sušenky a plátky tvrdého sýra, slané tyčky a salátové listy a tak. Nic sladkého, sladkosti se hodí na ráno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Chlast, slast.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Obvykle po jogurtu. Někdy si navečer dám pár plátků sýra nebo šunky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
usaty_upir

Já sáhnu po čemkoliv, na co mám zrovna chuť. Mohu jíst colkoliv kdykoliv během dne. Včera večer to zrovna byla Nutella s rohlíkem. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Večer už moc jíst nemusím, to radši něco alkoholického a slané pišingry k tomu. Když se později večer moc nafutruju, tak po tom mám divoké sny Maxipsa Fíka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Víš, v mém případě je to spíše o aktuálním obsahu lednice, než o výběru. Ale čistě teoreticky (pokud by bylo na výběr z čehokoliv), tak jednoznačně zelené, tvrdé a nakyslé jablko – odrůda Granny Smith. MŇAM! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Neznám ten pocit.
Jím pravidelně i během večerních hodin. Tělo se hlásí min. po 3 hodinách.
Poslední „večeře“ je kolem 22. h. Vezmu, na co mám chuť. Ohřeji si třeba i polévku, omáčku apod. Raději však něco lehčího. Nedávno jsem si v půl desáte klohnila česnečku s bramborama :)
Jogurty a mléčné výrobky (vyjma sýrů) bych si na noc ze zřejmých důvodů nevzala.
Nač zbytečně přetěžovat večer a během noci střeva.
Ovoce mi chutná spíše dopoledne i odpoledne. Večer si ho nedávám, nemívám na ani něj chuť.
Na chléb/pečivo namažu, nandám, nač je chuť a co je doma…
Neustále připravené „ďobání“: špaldové či rýžové lupínky, burizony, rýžové chlebíčky.
kostky sušeného chleba apod. Vše je stále na stole :) a také Haribo
bonbony nebo Vexty (stačí 2 – 5 ks). .Kostička hořké čokolády je vždy k mání.
Instantní kaše stále doma..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Malvína>>> To se to vybírá, když je v ledničce takové EL DORÁDO! ;) :D :D

před 1523 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

To víš, jsem mlsná. Za jídlo ráda utrácím 🙂

před 1523 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek