poa.li

Po čem toužíte? Díky…

Nejlepší odpověď
rosinka

Já teď toužím po tom, abych se cítila dobře. Abych byla zdravá, protože úplně nejsem. Říká se, že zdravý člověk má spoustu přání a nemocný jenom jedno. Vidím, že je to pravda, všechno ostatní jde stranou, zatím.

Další odpovědi
anonym

Myslim , ze vsichni zde do jednoho touzime jen po tom jednom jedinem. Bez toho nejde opravdu nic.
Ostatni prani a touhy jsou pak prijemnym luxusem.
Ja si napr. preji v prosinci snih. Ale jestli to mi nekdo splni … nevim , nevim. ☹

  • iv-

kropitko

Toužím po tom, aby se mi splnila všechna moje přání.

aramah

Nemám zvláštní tužby…
Jo a sníh nechci.Já chci sluníčko kdo to zařídí? :)

Deli

Momentálně toužím vyspat se 12 hodin v kuse…

Ale nestěžuji si, říkám si, že nedostatek spánku znamená, že mám rodinu, o níž se mohu starat, dům, který mohu uklízet, práci, která mohou dělat a přátele, s nimiž se mohu bavit. A za to jsem ráda.

briketka10

abych byla zdravá a všichni bez rozdílu, opuštěná zvířátka našla svůj domov, děti neměly nouzi o lásku, v Africe aby konečně všichni měli co jíst a pít..

lexx

toužím (již 15 let) aby zlý sen REALITA jednou skončil

stanislav128

Toužím po lásce a vzájemném porozumění.