Rokio

Platí, že blbec zůstane blbcem a pařez pařezem?

Podle mě ne. Hlupáci se neustále vylepšují. Jednou z blbce bude poloblbec, pak polovzdělanec a nakonec vzdělanec.

Z inteligentního člověka se může stát hlupák, pokud přestane na sobě pracovat, tak proč by to nešlo obráceně?

My hlupáci budeme makat ve stoje, v sedě i v leže. Nahradíme stroje a zbavíme se otěže.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Cituji: " Hlupáci se neustále vylepšují. Jednou z blbce bude poloblbec…". Hmm, to jsem si myslel také. Než jsem tě objevil. Očividně to může fungovat i NAOPAK. 😐

Další odpovědi
cappuccino

Rokio, jak, prosim, poznam poloblbce????!!!
Napada me jedina moznost: ze vyslechnu jen pulku jeho blbych kecu!!!:-D

da ny

Velmi často ano.
Inteligentní člověk nebývá hlupák. Někdy se z něj, někdo snaží udělat hlupáka..... Zaměstnavatel/ko­legové pracovně otroka.
Inteligent, ten může být i hlupák/blbec.