Rikki

Platí přednost z prava na parkovišti bez dopravního značení a zasněženou plochou

Nejlepší odpověď
chudst

Ano, na parkovistich plati vzdy (neni-li uvedeno jinak) klasicka prednost zprava. Pocasi na to nema vliv.

Další odpovědi
franku

Ano platí a sníh na to nemá vliv,protože by tam byly i svislé dopravní značky.

cukrar

opět nejasný dotaz, páč není parkoviště jako parkoviště. Bohužel.
Místo ležící mimo komunikaci může být parkoviště a tam neplatí pravidla silničního zákona. sníh nemá vliv
Viz :
autoweb.cz
http://www.au­toweb.cz/doprav­ni-nehody-pri-couvani-na-parkovisti/