muhamed

Platba ebay cz

chci si koupit nejaky veci z ciny tam nekteri maji i postovny zdarma, a nevim jstli budu potrebovat ucet PayPal nebo muzu zaplatit normalne RB? Diky

Nejlepší odpověď
Lucijej

To si musíš zjistit u konkrétního prodejce, jaké formy platby podporuje.

Další odpovědi
dave09

Obvykle jde zaplatit online platební kartou. Ta musí být však embosovaná. Sám jsem takhle několikrát přes internet v Číně nakupoval (dealextreme.com).