repka

Co prodávat na e-shopu?

Zdravím, chtěl bych si založit e-shop. Nebudu tady rozebírat proč aj., ale chtěl bych se zeptat, jestli nemáte nějaký nápad, co prodávat, aby to bylo ORIGINÁLNÍ. Děkuji
Doplňuji:
Je mi jasně, že musím prodávat to, o co je velký zájem a nejlépe ještě malá konkurence. Jenže nevím co. :/

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe prodávat vše o co je velký zájem.

Další odpovědi
Mareike

Já si vždycky myslela, že když chce člověk začít podnikat, je důležité najít díru na trhu, co chybí. A potom sebrat odvahu a začít konat. Zkus si projít svůj den, týden, když jsi chtěl něco sehnat. Já se třeba dneska potýkala s tím, že je málo vegetariánských restaurací…
A nějak přehnaně originální být nemusíš. Myslím že jednou z nejdůležitějších věcí je dobrá cena ;)

Krteczek

Nejlépe uděláš, když budeš prodávat něco, čemu sám rozumíš.

NikkiHeat

Nejlepší je prodávat tzv. nezbytné položky. Tzn. vše bez čeho se lidstvo neobejde. Takové položky jsou obvykle stabilní a nepodléhají různým náladám trhu.

petulka11

moj názor a čo hladam uz nejaky ten týžden – kvalitne ložní povlečení zo 100% bavlny kamaratka mi sice poradila eshop http://www.luz­koviny-shop.cz/ no zrovna si ho študujem, 100% bavlnu maju tak uz len najst ten správny vzor alebo teda farbu.
ale ak si chces zalozit eshop musis nieco o danom vyrobku aj vediet.

lota

Něco, co by sis i ty sám rád koupil.

Bělousek

Podnikej v tom, co tě baví, produkty, které k tomu potřebuješ 🙂

Tipmarker.cz

Zkuste zabrouzdat i do ručně vyráběných produktů. Tam toho lze hodně vymyslet. Případně pokud na toto není čas ani síla, můžete mrknout zde → https://tipmar­ker.cz/blog/co-prodavat-na-eshopu

Bez reklamy se to ale neobejde. Případně krůček po krůčku vybudovat komunitu a té to nabízet. Je to běh na dlouhou trať v každém případě.

trujkk89

Záleží jestli se chceš zaměřit na jeden konkrétní druh výrobku a nebo ti to je jedno. Já se třeba ráda podívám na eshopy, kde naleznu více kategorií a mohu si prohlédnout různé zboží. Jako třeba tady https://www.slo­vensky-shop.cz/. Původně jsem šla najít nějakou kosmetiku a nakonec koupila i jiné dekorace k tomu. Tak uvidíš, přeji hodně štěstí a doporučuji si projít i jiné eshopy a načerpat inspiraci.

KarolínaNovo

To musíš vědět sám. Nikdo ti nic neporadí. Pokud má někdo nápad, tak ho použije pro svoje podnikání. Já ti jen můžu poradit, že je dobrý dávat lidem něco zadarmo. My dáváme k nákupu třeba tašky https://www.re­klamni-tasky.eu/potisk-tasek/ a hodně lidí u nás nákup opakuje.

Klára K.

Tahle otázka je stejného rázu, jako otázka „ahoj, chtěla bych psát román, ale nevím o čem. O čem by to mělo být?“ -_-

sarkara

Uspech eshopu je nasledovny (dle meho nazoru a zkusenosti)

  1. cena – schopnost konkurovat
  2. 100% profesionalni pristup k zakaznikum, rychlost, vyridit reklamaci, vraceni penez, zaruky
  3. najit velkoobchod s takovou cenou, aby se prodej vyplatit
  4. vyhnout se vecem co si zakaznici musi zkusit, budes mit tucet vratek a zadosti o vymenu

pro priklad. Ja nakupovala na Amazonu, nema knkurenci v cene, ale po tom co jsem se dozvedela, jak se chova k zamestnancum, ze musi v nevytapene budove behat po zeleznich podlahach a kdyz jsou curat, spopuji jim cas, skoncili u me. takze to neni jen o cene, toto ja podporovat nebudu a radsi nakoupim jinde, kde uvidim ochotu a snahu, protoze kazdy spokojeny zakaznik se vrati + kazdy spokojeny zakaznik o Vas rekne dal.....

sarkara

omluva za chyby, ja vim :( spechala jsem..........