MrProper

Kde najdu vzorové obchodní podmínky pro e-shop?

Našel jsem nějaké u APEKu, ale ty mi nevyhovovaly, protože bych nemohl prodávat zboží i firmám (právnickým osobám a podnikatelům). Nevíte, kde sehnat vzorové obchodní podmínky platné i pro prodej firmám? Děkuji.
Doplňuji:
Pro sova123: Generátor obchodních podmínek bohužel neaktualizovali, takže není v souladu s novým občanským zákoníkem 2014

Odpovědi
sova123

Můžete vyzkoušet tento nástroj:
http://www.obchodni-podminky.cz/ge­nerator-obchodnich-podminek/
Doplňuji:
Tak to jedině se optat právníka a společně s ním přepracovat vzorové podmínky od APEK.