Cherry Pie

Kde vyzvednout objednvku ze sbratelskho rje?

Na e-shopu sběratelský ráj jsem objednala dárky k vánocům,na výběr byl způsob dopravy tal jsem si vybrala osobní odběr na Praze 4. Problém je v tom že nikde nebylo napsáno kde. Jestli někdo ví přesnou adresu,prosím poraďte. Děkuji předem

Nejlepší odpověď
brillant

http://eshop.star­gate.cz/e-shop/index.php?_a=vi­ewDoc&docId=51

Další odpovědi
marci1

Do objednávky musíš příště napsat adresu, na které si zboží vyzvedneš. Recenze na tento e-shop na netu nejsou zrovna moc příznivé. ☹