Fly

Když chci prodávat své výrobky na fler.cz, potŕbeuji nějakou licenci??

Dobrý den, líbí se mi stránka fler.cz . Chci se zeptat, jestli mužu prodávat PŘEŠITÉ a upravené výrobky, třeb aoblečenmí. jakože já to koupím, ale přešiju apak to chci prodat. myslíte, že se muže? A také, potrebuji k tomu néjkaou licenci nebo tak? Díky!
Doplňuji:
O tom sa tam nič nepíše ://

Nejlepší odpověď
dagry

Mám kamarádku, která tam prodává celkem už ve velkém a živnosťák teda nemá. A pokud ty přešité věci už budou prodávány jako hotový výrobek, tak by to snad nemuselo být na závadu, protože o tom nemusí přece nikdo vědět, žes to nějak jinak upravovala a přešívala. Ale pokud vím, tak je tam akorát podmínka, že ty prodávané výrobky už musí být hotové a ne že je budeš teprve někomu podle nějaké předlohy vyrábět. Leda když se pak už interní poštou nebo osobně s tím prodávajícím/ku­pujícím domluvíš.

Další odpovědi
hanulka11

podívej se na jejich stránky
fler.cz kde jsou napsány podmínky

http://www.fler­.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka
Nebude na škodu mít živnostenský list
pokud si tam otevřeš svůj obchůdek a začneš více prodávat