Martina S.

Jak nakoupit přes internet ze zahraničí.

Chtěla jsem si koupit něco z internetového obchodu v Německu. Mám účet u Spořitelny a platební kartu Visa Elektron. Když jsem zadala, že budu platit přes kartu, tak mě to nevzalo, že musí být minimálně Visa clasic, tak jsem si udělala účet na Paypal a že tam pošlu nějak peníze. Ale zase ten problém, chce to vyšší kartu než mám já. Jak se dají jednodušše ještě poslat peníze na Paypal jinak než přes kartu.? Nejde to převodem z účtu?
Doplňuji:
Tak to nevím jak bych mohla poslat převodem na účet, když mám jen číslo účtu Paypal a nějaké svoje ID. Abych neposlala někam peníze a už je nikdy neviděla. Nemá někdo s tím osobní zkušenost?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Převodem z účtu by to jít mělo, ale musí být povoleny zahraniční platby

Další odpovědi
binky

Dobrý den, stačí Vám platební karta Visa Electron u ČS. Ale musíte k ČS přijít a žádáte o povolení zahraničních plateb s svou platební kartou. A pak bude v pořádku.