DusanOrlik

Jak nakupovat z webu: http://www.ebay.cz/ ?

Zdravím,chtěl bych nakoupit výrobky ze zahraničí,ale nevím jak (zda by to šlo přes českou poštu,na dobírku),neboť nemám platební kartu- VIZ: K platbě je nutné použít službu PayPal. Bezpečnější a snadnější způsob placení na internetu.Nevím jak nakoupit.Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
quentos

Nemusíte mít kartu, na založení Paypalu stačí bankovní účet.
Dokud jsem Paypal neměl, domlouval jsem se s prodejci, že jim pošlu hotovost v doporučeném dopise; většina z nich bez problému souhlasila.

Další odpovědi
jmhad

Zásadně nevěřím platbám předem.Nedávno mi to v podobném případě začalo směrovat na polský web a když jsem to stopnul a požádal o zaslání na dobírku,bylo to z Čech,tak jsem nic nedostal.
Zkusil bych se zeptat na možnost „dobírky“ na poště.Pak bych tedy řešil nějakou tu bezpečnou platební kartu.A při současné rozkrádačce na poště,bych peníze do obálky nesvěřil.