MajaIS

Jak je to s obchodováním na ebay.com?

Platím společnosti něco, když prodám, či naopak neprodám? Nějakou provizi? Děkuji

Odpovědi
NatálkaR

Taky by mě to zajímalo. Zatím kupuji jenom na aukru.cz. Sna někdo napíše.

Kardi

platíš když se prodá..

odorik

pokud chceš prodat neprodáš nic protože to mají Obsazeny prodejci z jihovýchodní Asie a tím pádem nic neprodáš.
Jedině pokud prodáš levně drahou kosmetiku hlavně z Evropy či věc kde se v zámoří
a v Asii neobjevuje nebo je extrémně drahá počítej z drahým poštovným například
balíček do celého světa obyčejně do 2kg 285 1kg 165kč 500g je 95kč 100g 35kč 50g 25kč a pak dále poplatek 10kč za příchozí platbu na paypal jinak to nejde
a nějaká provize ebay.com a je to.
na ebay.com určitě nakupovat aurko.cz jenom podvod zboží stejně pochází z ebay.com a další http://www.ngshop­ping.com/ je jako heureka ale v zahraničí včetně poštovného http://www4.bu­yincoins.com/ a když zadáš recommender panda máš slevu.
závěr je ebay a další kupovat ano ale prodávat je složitější