jirka F

Plánují se pro dnešek nějaké strašidelně zaměřené otázky?

Otázku vkládám upravenou.

Nejlepší odpověď
Kepler

Neplánoval jsem, ale prosím:

Máme UFO za humny a brzy nastane invaze aliendronů?

Poslední mise amerických kosmonautů na ISS sebou přivezla záběry z kamer, které byly ihned předány CIA a vše bylo prohlášeno jako TOP SECRET. Na záběrech je vidět mírně rotující objekt záhadných tvarů, který se ke stanici ISS přiblížil na pouhých 300 m!

Pečlivým rozborem snímku bylo zjištěno, že… Dokončení v diskuzi.

Kepler

No sláva, že by admin zase fungoval? Že to ale trvalo!

marci1

Neplánují, není jich tu dosti? 🙂 Bu, bu, bu. ☻

Kepler

…se jedná o vrátnici z Černobylu, která krouží kolem Země po značně eliptické dráze už od r. 1986!