DIH

Píti teplé vody po ránu

Myslíte že je vážně zdravé když po probuzení člověk vypije sklenku teplé vody.?

Nejlepší odpověď
ahold

Teplá voda působí na lačno jako startér metabolismu. Tak že rozhýbá střeva, pomůže vyprazdňování.

Další odpovědi
quentos

určitě. Ale lépe je studenou vodu převařit a nechat chvíli stát a tím si „vyrobit“ teplou. Teplá voda z vodovodu je na pití svinstvo, ráj pro množení bakterií.

zzzzz

Já bych se pozvracela. Zvracet každé ráno zdravé zcela určitě není. Takže ne. Fuj.
Já si dám každé ráno teplou kávu, mňam.

gepik

Taky to dělám, ale piji spíš horkou vodu a hodím si to ní pytlík čaje nebo trošku kafe.

briketka10

já ji piju s limetkou a je to dobrý 😁