zjentek

Pídíte se někdy namísto rychlé odpovědi po důvodech otázky?

Zda spíše raději odpovíte, anebo se spíče raději divíte.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jinak (jak)

Když znám odpověď, tak odpovím, ale často si udělám obrázek o tazateli, zvlášť po několika otázkách je to přesnější. Hlavně po těch hloupých.

Ametyst

Ne

Tolik času nemám. To “miluju”, když někdo odpovídá otázkou, nebo očerňuje pisatele. Tak se rozdělují lidi na dva druhy.

cappuccino

Ano

A nekdy se divim, jak nekteri tazatele vubec mohou prezit??

zjentek

Elkoň, aha, takže po moudrých dotazech si obrázky neděláme, pouze po těch hloupých… hm… jak typické pro hňupa.

Znáš řčení: neexistují hloupé otázky? Pokud jsi jej nepochopil, tak by se dalo vysvětlit asi tak, že neexistují hloupé otázky. Pouze hňupi, kteří nedokáží bez osobních předsudků, názorů, dogmat, emocí či mindráků v klidu odpovědět na jakýkoli dotaz. Bohužel pro tebe, tohle podle všeho bude ten tvůj případ a dá se tak soudit z tvých odpovědí (po několika je to přesnější).