Jindrich8

Nevíte, čím to může být, když se u mě objevuje píchání v hlavě na zadní straně napravo?

Pichani v hlavě na zadní části napravo

Dobrý den,
zhruba 4× do týdne se mě stane, ze když například zývmu, žádné mě na par sekund dost pichat v hlavě. Napravo a vzadu. Je to sice par sekund, ale je to tak silný, ze se bojím, aby to přestalo. Nevíte kdo, čím to muže být? Stalo se to taky někomu?
Dobře, děkuji za rady. Kam s tím mám jít k lékaři? K obchodnímu, nebo někam jinam, kde vyšetřují hlavu?

Nejlepší odpověď
annas

Navštivte lékaře, jedině ten může po vyšetření stanovit diagnózu.

  1. Není zde žádný lékař
  2. Domníváte se, že je možné stanovit příčínu píchání v hlavě na dálku?
  3. Také mě občas píchne vzadu hlavy, ale spíš v blízkosti krku. Vím, co to způsobuje, ale u vás to může být docela něco jiného.

I když má někdo podobné podobné problémy, jsou to jeho problémy, nikoliv vaše.

Opavdu, nevěřte radám laiků z internetu. I když dva mají či dělají totéž, , nikdy to není totéž.

Další odpovědi
zjentek

No hlavně si to nezjišťuj na internetu, protože se dobereš toho, že jde o RAKOVINU!

Edison

A nezapomínáte vyndat ramínko z oblečení?

nyjono

Vím. Naprosto přesně.
Jestli to trvá delší dobu, tak ti tělo říká, něco se mi nelíbí a chci pomoc od doktora.

ivzez

Nevíme, jestli se to také někomu stalo, ale víme,
že za tím nejspíš bude nějaký zdravotní problém.

Jaký?
To Vám řekne lékař (osobně!!!) na základě vyšetření.

Poznámka:
Může jít o cokoliv → od nějaké banality přes migrénu
po zánět nebo rakovinu. Proto lékaře neodkládejte!

aliendrone

Už ca 30 let je každý lékař „obchodní“, to víš, jiná doba. Nicméně zajít jako první bys měl ke svému praktickému lékaři, protože zná (tedy MĚL BY ZNÁT) nejlépe tvoji anamnézu. A ten pak rozhode, co dál. ;) :)