Pěkná hospoda

Hledám nějakou pěknou hospůdku v Plzni(kam můžu vzít cca 15–20 lidí) Poradíte nějaké pěkné místo? Chci zajet právě do Plzně, okolí moc dobře neznám a tak prosím o adresu a nebo dobrý popis místa 🙂 Předem děkuji za všechny tipy

Nejlepší odpověď
Damiana

My byli při návštěvě Plzně hodně spokojeni v pivovaru Groll. Má tradici, navíc přímo od stolu můžeš vidět, jak vaří jejich vyhlášené pivo. Mají vynikající kuchyni – nebo jsme možná měli štěstí na kuchaře (jak tomu pro jistotu říkám já). V areálu jsou dokonce tři možnosti. Útulná pivnice v přízemí, v patře klasická restaurace a vedle byla i cukrárna. Myslím, že se tam pořádají i hudební produkce. Tady jsou jejich stránky:

http://www.pi­vovargroll.cz/