Avatar uživatele
pusinka50

Pejskaři znáte to?

Můj pes vyzvrátil dnes krvavé sliny, podruhé už normální bílé sliny a taky se doma před záchodem 2× vyprázdnil sakumprdum všecko. Jedna pani mi na to řekla, že je dnes „černý měsíc“ (zatmění) a že pejskové se takhle chovají, že řešila stejný problém. Je to možné, že pejsek reaguje na měsíc a zítra už bude dobře?? Od pohledu mu nic nechybí, ale já jsem nervozní z důvodu stěhování, takže to ze mě učitě vycítí…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, briketka10, anonym, anonym, BANAN93 před 4123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

„Jedna paní povídala“ jsou rady dost nedůvěryhodné. Vykašlávání krve ( nebo zvratky s příměsí krve) asi nebude záviset na postavení planet nebo tak něco. Pejsek i podle dalších projevů není úplně fit a pokud se během dne stav neupraví, bude muset k veterináři. Pokud má horečku, nebo se jeho stav horší, tak i dřív.

3 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, Damiana, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

jedna pani rekla ze je zatmeni tak pes zvraci jo …typl bych se neco sezral…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Pes bez pochyby vycítí nervózní atmosféru provázející stěhování a reaguje na ni popsaným způsobem. Pociťuje napětí, nejistotu a obavy z očekávaných změn. Zatmění měla asi jedině ta jedna paní, ale v hlavě. Měsíc je v tom nevinně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

To neznám, ale párkrát mi pes doma přez noc zvracel na chodbě, ale to bylo tím že žral buď trávu, nebo žvejkal nějakej klacek a žral to dřevo blbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

určitě něco špatnýho sbaštil a ta nervozita není z žádnýho
měsíce, ale z toho, jak se stěhuješ to vycejtí všechna zvířata :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Na Měsíc bych nesázela. Jak pes zvrací krev, mohlo něco prasknout v trávicím traktu, šla bych hned k veterináři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Coliffe

Aha, jedna paní řekla.. Víš kolik toho lidi údajně „vědí“? Tohle rozhodně nesouvisí s měsícem, ale pejskovi asi není nejlíp, i když to tak nevypadá. Zkus mu šáhnout na čumák, jestli ho nemá teplej a zajdi s ním k veterináři a né k nějaký paní

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek