denda 15

nevíte jak přemluvit rodiče aby mi dovolili vzít si psa z utulku??

Nejlepší odpověď
Michal Kole

O psa je nutnost se starat, jak to budeš zvládat časově, dopoledne jsi ve škole, odpoledne máš třeba nějaké kroužky nebo chceš jít ven a pejsek se zatím doma počůrá a rodiče budou zuřit

Další odpovědi
iceT

Těch důvodů je zřejmě několik-alergie,časová vytíženost,malý byt plus další a další.
Měla bys rodičům dokázat,že jsi schopná se o zvířátko postarat,aby ta povinnost nakonec nezůstala na rodičích,protože zvířátko není hračka,potřebuje lásku a péči.
A také mohou mít výhrady na zvíře z útulku proto,že nikdy nevíš kdo měl pejska před tebou a jak se k němu kdo choval.O takové zvíře je sice v útulku moc dobře postaráno,ale pamatuje si moc dobře všechna příkoří,a takového psa je pak těžké převychovat i pro zkušeného pejskaře.

hanulka11

Pes není věc, kterou když nemáš náladu odložíš. Je to opravdu starost , která nikdy nekončí a hlavně psa dobře vychovat. Asi rodiče vědí co dělají.

hanny 2

Řeknu ti asi toto:Proklínám den,kdy jsem dceři dovolila mít psa.Dnes už ho máme 10let,ne z útulku,ale štěně od chovatelky,strašně ho miluju a vzorně se o něho starám/aspoň myslím/,celý den je se mnou v práci,stál mě už spoustu peněz,byl 3× na operaci s ledvin.kamín­ky,nikomu bych ho nedala,ale je to opravdu velká starost,ale samozřejmě i radost.O všechny zvířátka,které chtějí děti,se nakonec starají rodiče,aspoň v naprosté většině případů!

Drap

Je zde snad i kromě všech již uvedených důvodů ještě asi ten, že pes z útulku je vždy svým způsobem rizikový. I když je pes sebehodnější, tak nikdy nevíme od kud je, jaké měl zážitky, k čemu a jak byl eventuelně cvičen. Staršího psa, k tomu ještě špatně cvičeného, nebo nevychovaného bývá velice obtížné a časově náročné vycvičit a vychovat. Asi to neni moc populární názor, ale zajímám se a cvičím psi cca 40 let.

Domka

Rodiče nepřemluvíš znám to

venkovan

Někdy mají rodiče víc rozumu než jejich děti.
Touha po psovi je podmíněna čím?

Nieto

Nech psa aby přemluvil rodiče za tebe.. já to tak udělala zamilovali si ji na první pohled.