Avatar uživatele
denda 15

nevíte jak přemluvit rodiče aby mi dovolili vzít si psa z utulku??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4772 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

O psa je nutnost se starat, jak to budeš zvládat časově, dopoledne jsi ve škole, odpoledne máš třeba nějaké kroužky nebo chceš jít ven a pejsek se zatím doma počůrá a rodiče budou zuřit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Těch důvodů je zřejmě několik-alergie,časová vytíženost,malý byt plus další a další.
Měla bys rodičům dokázat,že jsi schopná se o zvířátko postarat,aby ta povinnost nakonec nezůstala na rodičích,protože zvířátko není hračka,potřebuje lásku a péči.
A také mohou mít výhrady na zvíře z útulku proto,že nikdy nevíš kdo měl pejska před tebou a jak se k němu kdo choval.O takové zvíře je sice v útulku moc dobře postaráno,ale pamatuje si moc dobře všechna příkoří,a takového psa je pak těžké převychovat i pro zkušeného pejskaře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Pes není věc, kterou když nemáš náladu odložíš. Je to opravdu starost , která nikdy nekončí a hlavně psa dobře vychovat. Asi rodiče vědí co dělají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Řeknu ti asi toto:Proklínám den,kdy jsem dceři dovolila mít psa.Dnes už ho máme 10let,ne z útulku,ale štěně od chovatelky,strašně ho miluju a vzorně se o něho starám/aspoň myslím/,celý den je se mnou v práci,stál mě už spoustu peněz,byl 3× na operaci s ledvin.kamín­ky,nikomu bych ho nedala,ale je to opravdu velká starost,ale samozřejmě i radost.O všechny zvířátka,které chtějí děti,se nakonec starají rodiče,aspoň v naprosté většině případů!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je zde snad i kromě všech již uvedených důvodů ještě asi ten, že pes z útulku je vždy svým způsobem rizikový. I když je pes sebehodnější, tak nikdy nevíme od kud je, jaké měl zážitky, k čemu a jak byl eventuelně cvičen. Staršího psa, k tomu ještě špatně cvičeného, nebo nevychovaného bývá velice obtížné a časově náročné vycvičit a vychovat. Asi to neni moc populární názor, ale zajímám se a cvičím psi cca 40 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Domka

Rodiče nepřemluvíš znám to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Někdy mají rodiče víc rozumu než jejich děti.
Touha po psovi je podmíněna čím?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nieto

Nech psa aby přemluvil rodiče za tebe.. já to tak udělala zamilovali si ji na první pohled.

před 3210 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek