Avatar uživatele
annas

Patří mezi vaše oblíbené vánoční reklama na Kofolu, i když se opakuje od r. 2003 a teprve v r. 2019 má jiný konec?

1. Protože je hodně možností na odpovědi, otázky se nevejdou do ankety.

Proto prosím napište svůj jakýkoliv názor na tuto reklamu.

2 „Ne, ne já už ho vidím.“ Myslíte, že uvidíte zlaté prasátko, jednu ze starých tradic Vánoc?

Pokud ne, nevadí, hlavně ať si užijete svátky šťastné a radostné a prožijete je ve zdraví!

Obrázek

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2017/01/20/00/05/go­od-luck-1993688_960_720.jpg

Obrázek

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Drap, dust8, hapiky, independent před 1587 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

JJ, líbí. Těším se na ni každý rok.
A nový konec je super 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Od té doby, co tam chybí tatínkův vytřeštěný pohled při ohlédnutí, když přestal pižlat stromeček… se mi ta reklama nelíbí. Ten pohled tomu dával šťávu. Přitom ten záběr netrval ani vteřinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Jedna z nejlepších reklam! Dokonce jsou na ni i vtipy: Žena vaří(smaží) muž nasává! Žena říká muži: Když budeš tak chlastat, tak večer místo zlatého prasátka uvidíš jen starou pí.u.
Já nemusím čekat do večera, já ji už vidím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Nemám rád reklamy! Vezmeme-li v úvahu význam předpony re (opět, znovu), pak se jedná o opakované klamy. Útočí na člověka skoro neustále, odevšad, otravují a otravují… Zlatý pan „Vajíčko“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad orwell,.

také nemám reklamy ráda, ale bohužel jsou v TV téměř všude. Nezajímám se o detaily vypouštím je. Vůbec si neuvědomuji, že tato reklama už běží 15 let, ale beru spíš roztomilou holčičku a její slova.

Připomněl jste mně Vajíčko, vidím ho před sebou, jak se uklání s kloboukem v ruce.

před 1587 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Bohužel nejen v TV, ale i v rozhlasovém vysílání. Při sledování TV mám neustále po ruce dálkový ovladač a jakmile začne reklama, stlačím tlačítko umlčovače zvuku. A reklama je náhle bezzubá. To si člověk teprve uvědomí, jak důležitý je zvuk. Proto ti zmetci tak hodně zvyšují hladinu hlasitosti. Takové vymývání mozků by mělo být trestné.

před 1587 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek