dust8

Pat a Mat. Který z nich je zručnější? Nebo jsou jako jedna ruka a domluví se i beze slov?

Nejlepší odpověď
annas

Tito dva kutilové řeší stále nějaké problémy, které se týkají chodu domácnosti. Snaží se leccos opravit, ale hned se to nepodaří.

Ale niikdy se nevzdají. Zřejmě podle starého přísloví – s chutí do toho … a s osobiotým humorem nakonec všechno vyřeší.

Řekla bych, že jejich aktivita vyjde nastejno.

Další odpovědi
Kepler

Pat a Mat jsou mým vzorem. Já jsem dva v jednom, takže mívám neuvěřitelné nápady a velice dobře si se sebou rozumím.

marci1

Pat a Mat jsou stejně zruční a mají skvělé nápady. Oni skutečně dokáží všechno!
I když je vše ztracené, nikdy neskládají ruce do klína a nakonec jsou vždy se svým řešením spokojeni. 🙂

Rokio

Oba jsou to nešikové, kteří mají více štěstí než rozumu. Beze slov se Pat a Mat v pohodě domluví.

aliendrone

Který je zručnější se neodvážím vyslovit, ale jakožto kantoři sklízí OBROVSKÉ ÚSPĚCHY! Alespoň z toho, co dnešní (nejen) učňovské školství produkuje mi nejde na rozum, jak můžou stíhat „vyučovat“ na tolika školách. ;) :D :D