paul1

Pamatujete se ještě na „Smutného muže?“

Pan Jaroslav Válek patří k mému mládí. Byl to originální pán s výborným humorem. Potom emigroval tuším do Švýcarska.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HizsxRxWjA8

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Smutný muž = pan Válek z Brna. Křestní jméno jsem zapomněla, ale vybavuje se mně jeho monotonní hlas z tehdejšího rozhlasu.

Na obrazovce ho bylo vidět v černém oblečení, mám dojem, že měl na hlavě klobouk, stále na místě, nikdy se neusmál na rozdíl od diváků.

Další odpovědi
Kepler

Ano, matně. Své povídání tuším zahajoval slovy: „Jsem smutný muž…“

Kelt

Myslím že měl klobouk a měl charakteristický nosový hlas. Ale o čem mluvil to nevím.

Drap

Pamatuji

Justin1

Trochu si na něj vzpomínám, slyšel jsem ho kdysi v rádiu.

Emefej

Pamatuju, ale tenkrát mi to nic neříkalo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.