štamgast

Otrava alkoholem a zpopelnění.

Může se stát, že když někdo zemře na otravu alkoholem (ne methanolem) a rodina ho chce spálit, tak jim v krematoriu bouchne pec?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo a za žeh utonulého by chtěli v krematoriu příplatek aby jim to neuhasil? Doufám, že mezi námi není někdo, kdo v nedávné době přišel o někoho blízkého. Jinak já mám černý humor ráda…

Další odpovědi
anonym

To asi ne, ale požadoval bych za kremaci zlevu, ušetří za palivo.

mosoj

Nerozumím. Černý humor máte rádi a za par minut se čertíte nad reklamou na pohřeb.

anonym

ad.mosoj: Ty někde vidíš u notázky ohledně reklamy na pohřební ústav nějakou mojí reakci? Tobě asi chybí humor jako takový, natož černý! …se furt tak nečerti!