Pavel Vokáč

Otázka k zamyšlení: Jak se Američané množí, když se jim tak hnusí nahota a sex?

Nejlepší odpověď
da ny

Nevhodně položená otázka.
Ona se jim nahota nehnusí, jak jste došel k takovému závěru?
Oni jsou jen trochu „puritáni“, možná lehce pokrytečtí. Nahota je pro ně věc soukromí, které není radno vystavovat na veřejnosti- 😉

Další odpovědi
Filip84

Si zajdi na ouřad, vyřiď si cestovní pas, požádej Embassy of the U. S. o turistické visum, dívej se kolem sebe a se jich zeptej. 🙄🤪🤓

Jo? Jednoduché. 👌🤪

marci1

Americké zákony nepovolují ani odkrytou bradavku, ale lidé doma, v soukromí jsou stejní jako Češi. Jak píše „da ny“: lehce pokrytci, puritáni.
😄

Emefej

Kde jsi sebral, že se jim hnusí sex?

Ametyst

Cílem je, aby se nemnožili. Proto se neustále leckde, i ve školách, vystavují homosexuální menšiny. Dětem se dělá zmatek v pohlavích, a naprosto zrůdná genderová ideologie jim ničí životy. Když si rodiče stěžují na to, čemu jsou děti ve škole vystaveny, jsou rodiče onálepkováni jako domácí teroristé, a dokonce FBI je přijde zatknout a vyslýchat. Takto nastává rozklad a destrukce rodin zcela plánovitě.
Navíc jsou nahrazováni zcela neřízenou imigrací přes jižní hranici.
Stačí sledovat Forbes Breaking News.

Savier

Ametyst: Hezky napsáno. Mám stejný názor.

Ametyst

Savier: To mě těší, děkuju. Největší syčáci z Demokratické strany, a jejich spřátelený BigTech a masmedia zničili to, co se horko těžko podařilo Donaldu Trumpovi.

Filip84

Ona je to, zase, „kardinální békovina“.

Neexistuje žádný federální zákon, který by zakazoval ženským na ulici ukazovat kozy, nebo mužům ukazovat klobásu. Neexistuje.

Pointa je v tom, že U. S. nejsou státem, jsou federací, jsou federací 50 států, jednoho federálního districtu / Distrito Federal / Federal District, na kterém leží hlavní město federace Washincton, D. C. (stejně je na tom Ciudad de México, Distrito Federal La Ciudad de México, Estados Unidos Mexicanos), 10 nezačleněných území Spojených států amerických, 1 autonomního ostrovního území Spojených států amerických a 1 ostrovu v soukromém vlastnictví pod správou The Nature Conservancy.

Všecky státy, s výjimkou State of Nebraska, mají dvoukomorový parlament (arciť to v každém státu nazývají jinak), no, Nebraska má jednokomorový. Všecky státy mají guvernéra, což je něco, jako president, všecky státy mají vlastní ústavu, policii, soudní systém. A – ano – legislativu! 🙄😅

Krom legislativy států, a federální legislativy, platí, samozřejmě – jako prakticky všude jinde na světě – legislativa místní, to znamená okresů (county), obcí, měst.

Americké právo, lhostejno zda federální či místní, je vlastně vintage britské zvykové právo. Udržely se v něm takové doktríny, jako coram vobis vel nobis, velká porota (na federální úrovni), či porotní soudy v občanskoprávních sporech, což už, vlastně, nikde jinde na světě není.

Zároveň jsou U. S. federací starou, rok 1776 nebyl včera. Čím je stát starší, tím více právních kostlivců ve skříni má. Takže, ve State of Albama je naprosto legální jet jakýmkoli vozidlem po jednosměrné dálnici v protisměru tak dlouho, dokud má toto vozidlo na přední straně uprostřed rozsvícenu lucernu, která dobře hoří. Commonwealth of Pennsylvania má státní zákon, který vyžaduje, aby každý chauffeur silostroje, lhostejno zda poháněného výbušným motorem či parním strojem, který řídí silostroj po jakékoli veřejné dálnici v době od 1/2 hodiny po soumraku do 1/2 před svítáním, zastavil silostroj každou 1 míli, vystřelil do vzduchu z pušky, počkal 15 minut, znovu vystřelil do vzduchu z pušky, znovu počkal 15 minut, a až potom může chauffeur takového silostroje legálně pokračovat v jízdě – další 1 míli. Jsou tam za to i „drakonické“ sankce, jako pokuta do $20.00 (což v té době byl ale balík, jako! 👌😅), možnost zabavení silostroje soudem v případě opakování přestupku a i možnost nějakého toho vězení. Myslím, že to má State of Idaho, ale jistý si tím nejsem, nicméně něco podobného platí ve více státech: každý chauffeur jakéhokoli silostroje je povinen řídit silostroj po jakékoli veřejné dálnici takovým způsobem, aby řízením silostroje nebylo splašeno nebo znepokojeno žádné zvíře, které je používáno jiným uživatelem veřejné dálnice k provozu na veřejné dálnici. Je-li toho potřeba, aby se zabránilo plašení či znepokojení zvířete, je chauffeur takového silostroje povinen vozidlo zastavit, zastavit motor nebo uhasit oheň v kotli a vypustit páru, umístit silostroj mimo veřejnou dálnici a zakrýt silostroj dekou, plachtou či něčím podobným. Pokud není možné silostroj zakrýt dekou, plachtou, či něčím podobným, je jeho chauffeur povinen rozložit silostroj na části, které ukryje v křovině, přičemž jednotlivé části silostroje může chauffeur vyndat, a silostroj znovu složit, případně sundat ze silostroje deku, plachtu či něco podobného, až si bude zcela a naprosto jist, že tím nedojde k znepokojení, plašení či rušení jakéhokoli zvířete, které je používáno k provozu po veřejné dálnici. V California Republic platí státní zákon, který zakazuje jezdit na jízdním kole v plaveckém basenu.

Pak je spousta zákonů proti potulce: State of Arizona má zákon, podle kterého kdokoli, kdo se pohybuje mimo svůj pozemek, musí k výzvě státního policisty, sheriffa, zástupce sheriffa, či jiné osoby oprávněné k vymáhání práva podle místního, státního či federálního zákona dokázat, že má u sebe hotovost ve výši nejméně $5.00. V opačném případě bude považován za tuláka, bude zatčen a jde o trestný čin být tulák.

Ty zákony platí, protože je někdy, někdo, schválil a protože se staly obsoletními, tak se na ně zapomnělo. Do nedávna platil v UK zákon, podle kterého bylo povoleno střílet Skoty uvnitř historických hradem města York, s výjimkou neděle, ovšem to neplatilo, pokud Skot nesl zbraň, nástroj války či se jinak jevilo, že se připravuje k boji, v tom případě ho bylo možno zastřelit i v neděli. Takže Skot, co nesl dudy, mohl být uvnitř historických hradem města York zastřelen kdykoli, protože je Case of Law z 15. století, že dudy jsou nástrojem války. Myslím, že v roce 2020 byl zákon, který zakazoval nosit brnění do House of Parliament. Ale pořád v UK platí zákon, podle kterého je zakázáno zemřít v House of Parliament, protože kdo zemře v House of Parliament, má nárok na státní funus se všemi poctami.

Stačí si nastudovat historii toho, kdo a jak založil prvních 13 kolonií, ze kterých vznikly původní U. S., že. Pak to dává poněkud smysl.

Ano, ale to bylo. V dnešní době je to někde na vesnici v South Carolina, ovšem ve městech to až tak neřeší. Protože v U. S. mají demokracii, takže, pokud si to většina prosadí, tu změnu, tak ta změna je.

Ale jasně, samozřejmě, všichni Američani mají problém s nahotou a nešoustají, jo, žádný problém, aby se to vlezlo do autistický makovice! 👌🙃😂😂😂