Avatar uživatele
oselik

Otázka k zamyšlení!

Kdyby po nějaké válce ,epidemii,katastrofě , třeba přežilo jen pár tisíc lidí v malých skupinách po celém světě a byly stovky kilometrů o dsbe (např, 1 skupina 10 lidí)

Myslíte , že by se něco z lidské technoligoie zachovalo(elektronika, zdravotnictví, zemědělství, znalosti)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, flodur před 4214 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Na něco podobného odpověděl Albert Einstein - Nevím jakými všemi dostupnými moderními prostředky by se vedla 3.světová válka,ale vím že 4.světová válka by se vedla s klacky a kameny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

To jsou hypotetické otázky. Zbraně hromadného ničení by způsobily katastrofu. Některé země zbraně vyrábějí, jiné žijí v bídě. Myslím si, že další válka by znamenalo globální apokalypsu. Stejně tak jako kdysi na mor, tak by i vlivem rozsáhlé epidemie přišlo o život mnoho a mnoho lidí. Přírodní katastrofy z nedávné doby - co všechno způsobily?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

technológia by mala šancu sa zachovať, ale horšie by to bolo s vedomím jej použitia. Najväčšiu šancu na záchranu by mali ľudia v riedko osídlených oblastiach so schopnosťou "prírodného" prežitia bez modernej technológie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je téma milionkrát probrané,ze všech možných a nemožných stran a scénářů.
Co by bylo,kdyby.
Až ta facka přiletí,pokud přiletí,tak by za pár mizerných pár tisíc let nezůstalo po lidech,pánů přírody, nic.Možná pyramidy a vlajka na Měsíci.
A když se Něco stane,nejspíš To přijde ze směru,který nikdo nečekal.
Když byl ještě SSSR,byla jad. válka na spadnutí,šlo doslova o sekundy,čekalo se na jen na potvrzení rozkazu,rakety v podstatě startovaly,už běžel zážeh,první fáze odpalu.
A to proto,že ruský systém mylně vyhodnotil silný záblesk,odraz Slunce od ledovce,byl v tom ještě zamotaný Měsíc,jak,to už jsem zapomněl.TOHLE,takovou shodu okolností NIKDO,žádný scénář neuvažoval.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek