sesednizkola

Opijete se dnes a dáte si někde klobásu?

Když je teda ten 17. listopad. Nevím proč, ale už od včerejška mám šílenou žízeň a chuť na klobasu. Snad je nápadně někde na té Národní třídě taky zprovoznit výčep u těch památníků, aby si člověk nemusel dávat drahé pivo ve stáncích na Václaváku nebo nedej bože lahvové.

Toho se nejvic děsím. Mně jinak nevadí pít lahvové pivo, ale ne v tomto mrazu. Docela už bych si dal i svářeček. Klobásu samozřejmě na Václaváku. Ty Ukrajinky, co tam pracují od vidím do nevidím, jsou docela milé dámy, nechám jim tam nějakou korunu navíc.

Teď mně došlo, že až si půjdu umýt pokecanou bundu od hořčice do Palladia, tak kdybych se zašel přes Staromak a oželel krvavých 50 Kč, možná ná ten svařák přeci jen někde narazim. Už ať je večer.

Drap: Prej rozumný důvod :D:D:D

Nejlepší odpověď
smokingman

Proč bych se měl opíjet? Když se chci opít , tak přece nebudu čekat na 17-tý listopad, a opiju se leckdy .

Další odpovědi
RyuzakiKate

Prej mrazu! Ve středu jsem byla v Praze a bylo tam TEPLO! A večer! Jako kdybych přijela do teplých krajin.
A jinak asi pít trochu budu, ale z úplně jiného důvodu, budeme slavit narozeniny jednoho programátora.
Narodila jsem se pět let po oné události, takže nějak necítím ani oprávnění si něco „připomínat“ a hrát si na to, jak rozumím historii, když jsem se toho neúčastnila…

Drap

Určitě ne. Je k tomu snad nějaký rozumný důvod?

anonym

Cože, Opít?"? To ne.

briketka10

Proč bychom se dnes měli opíjet.

da ny

Od dětství je tento den pro mne Mezinárodním dnem stucentstva, max. vzpomenu na ty chudáky z r. 1939. To tedy není důvod k veselí, oslavám a opíjení..
Léta se neopíjím při žádné příležitosti ;).
Pokud se jedná o novodobé dějiny (nedávnou minulost), jsem na tom jako město Plzeň, žádné oslavy..... 🙂
Počkám si na adventní čas… ;).

Ale přece jen, přípitek bude… dcera dorazila domů na víkend z VŠ a 15. měla narozeniny 😁

ten který je

Nemíním se opít aby mě bylo zítra špatně.A vůbec,do hospody nechodím,když se nikde nesmí dát si k drinku cigárko,tak ať se opíjejí nekuřáci.:-)

led

„Jako student jsem zvonil klíči pro hezčí zítřek a dnes? Záleží na tom kolik korun dostanu do čepice, nebo jestli mi někdo to pivo a buřta zaplatí“ na podobnú otázku mi raz odpovedal pražský bezdomovec

nyjono

Škoda, že nejsem poblíž. Klobásu na Václaváku nebo svařák na Staromáku považuju za klasiku.
Možná by nám spolu i chutnalo

zjentek

Pívo, do levačky klobásu a pěkně u TV! Však je svátek ne?!

sesednizkola

Tak jinak. Dnes se nebudu opíjet, ale určitě si něco dám a to né proto, že je dneska 17. listopad, ale proto, že když je dnes ten 17. listopad a bude venku hodně lidí, příjemná atmosféra, večer půjdu na zábavu protože je pátek i.

Tak přece nebudu sedět doma jako pecivál. Jasně, pít můžu kdykoliv. Taky jsem se několikrát opil den před Silvestrem, ale není to ono.

zjentek

A už seš zpátky? ;)

sesednizkola

Ještě jsem nevyrazil, dopiju kafe a jdu :D