Miroslavst

Opakování autoškoly

Je možné, že půjdeme znovu dělat testy do autoškoly?
Dálnice budou stavět číňani. Jenže čínské značky neznáme. Vy ano?
Takže asi přenaučit.

Nejlepší odpověď
kapka

Nemůžu bodovat, protože ještě není půlnoc a ani mi nikdo nechce dát ty tři bodíky, abych byla bronzová nebo co to pak budu 🙂, ale souhlasím s Panenkou. Děláte si zase legraci, co?

Tak už je aspoň ta půlnoc… jdu palcovat…

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že žádné testy nebudem muset Miroslave dělat.I když dálnici jak ty říkáš budou stavět čínani.Oni jí jen postaví a značky zůstanou stejné beze změn.

PostApMan

Číňani? To bude na každém desátém kilometru vyryto do betonu „Made in China“ ?

Kapko dal jsem ti palec a jsi bronzová, gratuluji :)

cukrar

jen se dovolím zeptat, co je zajímavé na takovéto (ne)otázce?